2022 YILI SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIMI DUYURUSU

  2022 YILI SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIMI HAKKINDA

  Haberi Oku

  2022 YILI SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ ALIMI SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

  2022 YILI SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ ALIMI HAKKINDA

  Haberi Oku

  2022 YILI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇ DUYURUSU

  2022 YILI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI HAKKINDA

  Haberi Oku

  T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2022 YILI SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ ALIMI DUYURUSU

  T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2022 YILI SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ ALIMI HAKKINDA.

  Haberi Oku

  2022 YILI SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ, KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ VE DESTEK PERSONELİ (TEMİZLİK) ALIMI YERLEŞTİRME SONUÇ DUYURUSU

  2022 YILI SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ, KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ VE DESTEK PERSONELİ (TEMİZLİK) ALIMI YERLEŞTİRME SONUÇ İŞLEMLERİ.

  Haberi Oku

  2022 YILI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

  2022 Yılı Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınavı 03 – 07 Ekim 2022 tarihleri arasında Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Sınav Kurullarınca gerçekleştirilecek olan sözlü sınava ilişkin duyuru.

  Haberi Oku

  2022 YILI SÖZLEŞMELİ BÜRO PERSONELİ, KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ VE DESTEK PERSONELİ (TEMİZLİK) ALIMI DUYURUSU

  Bakanlığımız taşra teşkilatı birimlerinde istihdam edilmek üzere, boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonları için 300 Büro Personeli, 866 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 2981 Destek Personeli (Temizlik) alımı yapılacaktır.

  Haberi Oku

  2021 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI YERLEŞTİRME SONUÇ DUYURUSU

  Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği yazılı ve sözlü sınavı sonucunda başarılı olan ve ilan edilen kontenjan sıralamasına girerek tercih yapan adaylar, yerleştirme sonuçlarını GSBNET sistemi üzerinden öğrenebileceklerdir.

  Haberi Oku

  2022 YILI YAZ DÖNEMİ KURUM İÇİ ATAMA, NAKİL VE YER DEĞİŞTİRMEYE İLİŞKİN BAŞVURULAR DEĞERLENDİRİLEREK SONUÇLANDIRILMIŞTIR

  2022 yılı yaz dönemi kurum içi atama, yer değiştirme ve nakil başvuruları sonuçlandırılmıştır.

  Haberi Oku

  2021 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI TERCİH, YERLEŞTİRME ve ATAMA DUYURUSU

  Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında görev yapan personele yönelik olarak gerçekleştirilen Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği yazılı ve sözlü sınavı sonucunda başarılı olan ve ilan edilen kontenjan sayısına girerek tercih yapmaya hak kazanan adaylar belirtilen tarihler arasında tercihlerini yapabileceklerdir.

  Haberi Oku

  2022 YILI SÜREKLİ İŞÇİ ALIM DUYURUSU

  Bakanlığımız taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere temizlik görevlisi meslek kolunda sürekli işçi alımı yapılacaktır.

  Haberi Oku

  2022 YILI HİZMET İÇİ EĞİTİM PLANI

  Genel Müdürlüğümüz ve İl Müdürlüklerimiz tarafından düzenlenecek hizmet içi eğitimlerin önceden belirlenmesi ve uygulamaya yönelik planlamanın yapılarak, eğitim faaliyetlerinin başarı ve verimliliğinin arttırılması amacıyla 2022 Yılı Hizmet İçi Eğitim Planı hazırlanmıştır.

  Haberi Oku

  2022 YILI KURUM İÇİ YAZ DÖNEMİ ATAMA, NAKİL VE YER DEĞİŞTİRMEYE İLİŞKİN DUYURU

  Bakanlığımız personelinin kurum içi atama, yer değiştirme ve nakil talepleri 01-22 Temmuz 2022 tarihleri arasında GSBNET sistemi üzerinden alınacaktır.

  Haberi Oku

  2021 YILI SÖZLEŞMELİ SPOR UZMANI, GENÇLİK ÇALIŞANI VE PSİKOLOG ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇ DUYURUSU

  Bakanlığımız taşra teşkilatı il müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere, 14 Mart – 01 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen “2021 Yılı Sözleşmeli Spor Uzmanı, Gençlik Çalışanı ve Psikolog Alımı” sözlü sınavına katılan adaylar sınav sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı kariyer kapısı üzerinden öğrenebileceklerdir.

  Haberi Oku

  2021 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI SÖZLÜ SINAV SONUÇLARINA İLİŞKİN DUYURU

  Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavının sözlü aşamasına katılan adaylar sonuçlarını GSBNET üzerinden öğrenebileceklerdir.

  Haberi Oku

  2021 YILI SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇ DUYURUSU

  Bakanlığımız taşra teşkilatı yurt müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere, 18-29 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen “2021 Yılı Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı” sözlü sınavına katılan adaylar sözlü sınav sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı kariyer kapısı üzerinden öğrenebileceklerdir.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER